Archicad2019-09-20T08:30:20+00:00

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR ARCHICAD

STAN DESIGN jest autoryzowanym regionalnym dystrybutorem sztandarowego oprogramowania technologii BIM jakim jest ARCHICAD.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie w BIM

ARCHICAD 23

ARCHICAD 23 to najwyższa wydajność projektowania BIM. Maksymalizacja efektywności pracy została osiągnięta dzięki zwiększeniu szybkości edycji i płynności najczęściej wykonywanych zadań. Nowa funkcja modelowania otworów oraz zaawansowane narzędzia do projektowania słupów i belek jeszcze bardziej zwiększają precyzję tworzonych modeli, a także ułatwiają sprawną i bezbłędną koordynację międzybranżową nawet największych projektów.

SZCZEGÓŁY

ARCHICAD STAR(T) Edition

ARCHICAD STAR(T) Edition 2019 to program oparty na solidnym i gruntownie sprawdzonym silniku ARCHICAD 22. Dokumentacja projektowa generowana jest na bieżąco w oparciu o model BIM. Takie rozwiązanie pozwala na wprowadzanie zmian do samego końca projektu pozwalając architektom na twórcze poprawki, uniknięcie żmudnej pracy rysunkowej i bieżące sprawdzanie poprawności projektu.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Projektowanie w BIM

GRAPHISOFT BIMx

Wielokrotnie nagradzana aplikacja BIMx oferuje unikalną technologię przeglądania dokumentacji projektowej, zsynchronizowanej z modelem 3D. BIMx jest doskonałym rozwiązaniem łączącym studio projektowe z inwestorem lub placem budowy. Wszystkie potrzebne informacje mogą zostać przekazane natychmiast, w zamkniętej formie, wraz z modelem 3D, a następnie odtworzone w urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

SZCZEGÓŁY

BIMcloud

BIMcloud firmy GRAPHISOFT jest wszechstronnym systemem organizującym pracę zespołów projektowych „w chmurze” (prywatnej lub publicznej), umożliwiającym wydajną pracę w czasie rzeczywistym poprzez internet. To jedyny tak wydajny system na rynku.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Projektowanie w BIM

ArchiFrame

ArchiFrame to zestaw narzędzi do projektowania drewnianych konstrukcji szkieletowych, w tym ścian, słupów, belek, stropów i więźby dachowej. ArchiFrame pozwala dowolnie kształtować geometrię i kształty belek, desek i innych elementów drewnianych w celu uzyskania najbardziej pożądanych rezultatów z punktu widzenia estetyki i optymalizacji konstrukcji.

SZCZEGÓŁY

[eptar]

Dodatek do programu ARCHICAD ułatwiający tworzenie układów płytek na ścianach i podłogach. Znacząco zmniejsza nakłady pracy podczas projektowania powierzchni z płytek, generując odpowiednie listy zestawień, rysunki dokumentacji oraz wizualizacje na podstawie modeli 3D.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Projektowanie w BIM

EcoDesigner

80 procent decyzji dotyczących efektywności energetycznej podejmowanych jest na początku procesu projektowania. EcoDesigner™ pomaga zoptymalizować projekt dzięki umożliwieniu sprawdzenia alternatywnych rozwiązań projektowych i ich konsekwencji dla charakterystyki energetycznej budynku nawet we wstępnej fazie wykonywania projektu.

SZCZEGÓŁY

Cadimage

Dodatki do ARCHICADa nowozelandzkiej firmy Cadimage mają zastosowanie przy specjalistycznych zadaniach wykonywanych w programie.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D