BIMx2019-03-04T14:24:21+00:00

GRAPHISOFT BIMx

Projektowanie w BIM

BIMx

Wielokrotnie nagradzana aplikacja BIMx oferuje unikalną technologię przeglądania dokumentacji projektowej, zsynchronizowanej z modelem 3D. BIMx jest doskonałym rozwiązaniem łączącym studio projektowe z inwestorem lub placem budowy. Wszystkie potrzebne informacje mogą zostać przekazane natychmiast, w zamkniętej formie, wraz z modelem 3D, a następnie odtworzone w urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

Kontakt z przedstawicielem

BIMx na urządzenia mobilne

GRAPHISOFT BIMx zmieni twojego iPada lub iPhone’a w interaktywne urządzenie do eksploracji modeli trójwymiarowych oraz przeglądania dokumentacji projektowej

BIMx – możliwości

Zapis modelu BIM do formatu BIMx

Na każdym etapie projektu możesz szybko opublikować swój model oraz powiązaną dokumentację do formatu BIMx. Polecenie standardowo dostępne jest w programie ARCHICAD. Funkcja ta pozwala również na aktualizację pliku w trakcie kolejnych faz projektu. Wyjątkowa prezentacja z animowanymi przejściami pomiędzy widokami powstanie automatycznie!

Prezentacja modelu BIM na smartfonach

Wyjątkowy sposób prezentacji projektu w BIMx polega na płynnej synchronizacji modelu 3D z dokumentacją rysunkową oraz informacjami o elementach. Przygotowane rysunki zobaczysz w tym miejscu modelu, z którego zostały wygenerowane. Przeglądanie dokumentacji projektu jeszcze nigdy nie było tak proste i widowiskowe, czytelne nawet dla osób niezwiązanych z branżą projektową.

Nawigacja w BIMx

Dzięki aktywnym znacznikom możesz sprawnie przemieszczać się pomiędzy dokumentacją 2D oraz modelem. Galeria ulubionych widoków pozwoli na bezpośrednie kierowanie się do zapisanych miejsc w modelu lub wybranych fragmentów dokumentacji. Najdalsze zakamarki modelu możesz również zwiedzić aktywnie korzystając z trybu spaceru.

Dostęp do danych BIM z dowolnego miejsca

Modele BIM przechowują ogromną ilość danych, a dzięki aplikacji BIMx mamy swobodny wgląd nie tylko w trójwymiarową makietę i powiązaną dokumentację, ale również w informacje powiązane z elementami modelu. Projekty możesz aktualizować do najnowszej udostępnionej wersji bezpośrednio w aplikacji BIMx