STAN DESIGN – POZNAJ NAS

projektowanie w technologii BIM

Poznaj Nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów których połączyła pasja do nowoczesnego projektowania. STAN DESIGN istnieje od 2013 roku i mimo niedługiej obecności na rynku zdobył zaufanie i dobrą pozycję w branży.

Głównie doświadczenie zdobywaliśmy na rynku brytyjskim gdzie zajmowaliśmy się tworzeniem szczegółowych projektów wykonawczych nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w zabytkowych budynkach w centralnej części Londynu. Innowacyjna technologia BIM na której oparte są w całości nasze projekty i precyzyjne urządzenia do skaningu laserowego pozwalają nam na tworzenie indywidualnych i bardzo szczegółowych projektów wykonawczych.

STAN DESIGN jest również partnerem sprzedażowym i szkoleniowym WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o. o. – Przedstawiciel firmy GRAPHISOFT w Polsce.

Oprócz specjalistycznego projektowania i skaningu 3D zajmujemy się również sprzedażą i pomocą we wdrażaniu oprogramowania BIM (ARCHICAD) w pracowniach projektowych. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną związaną z obsługą programu i doborem optymalnego sprzętu komputerowego do komfortowej pracy.

Stan Design jest członkiem Stowarzyszenia BIMKlaster, które zrzesza proinnowacyjne i wysoko wyspecjalizowane małe i średnie przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej i ICT, a także instytucje publiczne ze środowiska biznesowego i naukowego wspierające przedsiębiorczość oraz innowacyjność gospodarki w Polsce.