Programy2019-10-21T08:24:24+00:00

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OPROGRAMOWANIA

W swojej ofercie posiadamy kompletny asortyment oprogramowania uzupełniającego, niezbędny do rozwoju każdej pracowni projektowej lub biura architektonicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie w BIM

ARTLANTIS 7

Artlantis to program znany ze swoich wyjątkowych możliwości tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji. W wersji 7. program został wyposażony w nowe narzędzia i udogodnienia dla architektów i projektantów wnętrz. Artlantis jest zatem najbardziej efektywnym i przyjaznym programem do tworzenia zaawansowanych wizualizacji.

SZCZEGÓŁY

Twinmotion

Twinmotion to najprostsze, najszybsze i najbardziej innowacyjne dwuplatformowe narzędzie do wirtualizacji, zanurzania się w przestrzeni 3D oraz eksplorowania wirtualnej rzeczywistości. Program został opracowany z myślą o profesjonalistach z dziedziny architektury, budownictwa, urbanistyki i krajobrazu, bez względu na wielkość i złożoność opracowywanych przez nich projektów.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Projektowanie w BIM

OrthoGraph

W naszej ofercie rewelacyjne oprogramowanie do wspomagania inwentaryzacji architektonicznych i budowlanych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych − OrthoGraph Architect. Dzięki niemu łatwo zwymiarujesz i narysujesz rzut inwentaryzowanego pomieszczenia w swoim tablecie, wyświetlisz go w 3D, umeblujesz i prześlesz do ARCHICADa.

SZCZEGÓŁY

Solibri

Zaawansowane narzędzie do automatycznej analizy i koordynacji modeli BIM. Umożliwia kontrolę jakości projektu poprzez automatyczną ocenę zgodności z wymaganiami inwestora, normami i przepisami, poprawności struktury modeli BIM i stopnia koordynacji modeli branżowych.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Projektowanie w BIM

Lumion

Lumion umożliwia architektom tworzenie niezwykłych wizualizacji w sekundy. Będziesz tworzyć wizualizacje szybciej niż kiedykolwiek przedtem, przedstawiając swoje projekty w najlepszym możliwym świetle.

SZCZEGÓŁY

Wayman

Wayman to nowoczesny, prosty i efektywny system zarządzania firmami projektowymi. Wayman daje Ci pełen obraz tego, co dzieje się w Twojej firmie, by działała szybciej i efektywniej. Bierze na siebie ciężar obsługi większości procesów, by Twoi pracownicy mogli skupić się na tym w czym są najlepsi.

SZCZEGÓŁY
Skanning 3D
Skanning 3D

LOD Planner

LOD Planner to proste oprogramowanie ze wsparciem w chmurze, dzięki któremu można tworzyć online BIM Execution Plans wysokiej jakości.

SZCZEGÓŁY