Wayman2019-03-04T12:12:24+00:00

Wayman pracuje dla najlepszych

Wayman

Wayman to nowoczesny, prosty i efektywny system zarządzania firmami projektowymi. Wayman daje Ci pełen obraz tego, co dzieje się w Twojej firmie, by działała szybciej i efektywniej. Bierze na siebie ciężar obsługi większości procesów, by Twoi pracownicy mogli skupić się na tym w czym są najlepsi.

Kontakt z przedstawicielem
Projektowanie w BIM

Dlaczego Wayman?

Powiedzmy to sobie jasno. Biuro projektowe, które chce być konkurencyjne i pozostać w czołówce swojej branży, musi wdrożyć rozwiązanie klasy ERP. Nie ma na rynku innego programu, który tak dobrze jak Wayman rozumie potrzeby sektora projektowo inżynieryjnego. W przeciwieństwie do innych systemów, Wayman już dziś jest w pełni gotowy do pracy. Robi dokładnie to, co od niego oczekujesz.

WSZYSTKO W JEDNYM

Specyfika funkcjonalności systemu oraz każdy jego element zaprojektowane są z myślą o realnych potrzebach Twojej firmy. Wiemy jak działa biuro projektowe, jakie są poszczególne etapy pracy, przed jakimi wyzwaniami i zagrożeniami staje na co dzień każdy z działów Twojej organizacji. Zintegrowaliśmy wszystkie procesy, dostarczając Ci narzędzia, które w optymalny sposób mogą je teraz obsługiwać.

NATYCHMIASTOWE WDROŻENIE

Nie musisz długo czekać, by poczuć jakościową zmianę w funkcjonowaniu Twojej firmy. Wayman jest gotowy do wdrożenia w jeden dzień. Każda linijka kodu tego systemu tworzona jest z myślą o branży projektowej. Twój zespół od razu zrozumie wszystkie zasady jego działania. Od pierwszych chwil doświadczy także wygodę i oszczędność czasu, jaką daje Wayman.

PRZEWIDYWALNA PRZYSZŁOŚĆ

Z pośród wielu funkcjonalności Wayman oferuje m.in. system raportowania dostosowany specjalnie do specyfiki pracy biura projektowego. Pozwala tworzyć zestawienia porównawcze planu oraz etapu jego realizacji. Dzięki temu znasz nie tylko bieżącą sytuację w firmie, ale również możesz przewidzieć przyszłość. Wayman wskaże Ci zagrożone projekty i zawczasu pozwoli podjąć zapobiegawcze działania.