Twój najlepszy wybór

Archicad 27

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem
oprogramowania BIM Archicad
Archicad – zintegrowana platforma projektowania w technologii BIM

Zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania koncepcjami projektu, profesjonalne narzędzia do wizualizacji, ulepszone zarządzanie projektami oraz otwarta współpraca projektowa w zakresie wielu branż sprawiają, że Archicad 27 jest najlepszym wyborem.

Archicad zaprojektowany przez architektów dla architektów jest odpowiedzią na potrzeby tworzenia wspaniałych projektów bez jakichkolwiek kompromisów. Archicad zrewolucjonizował projektowanie architektoniczne, gdy został wprowadzony na rynek w 1984 roku.

Koncepcja Wirtualnego Budynku firmy GRAPHISOFT jest uznawana przez wielu profesjonalistów z branży jako pierwsze wdrożenie BIM i pierwszy komercyjny produkt BIM. Obecnie Archicad jest używany przez setki tysięcy architektów na całym świecie w 108 krajach i 27 językach.

Archicad – licencja wieczysta

W celu zakupu licencji wieczystej zapraszamy do kontaktu.

Archicad
w leasingu

Stan Design w partnerstwie z firmą Grenke oferuje zakup Archicada w leasingu

Archicad w subskrypcji

Subskrypcje miesięczne i roczne można kupić w sklepie on-line.

Archicad
Collaborate

To pakiet Archicad 27+BIMCloud SaaS dostępny w subskrypcji, w sklepie

Archicad 27

Poznaj jego nowe funkcje

Każdy zaprojektowany i zrealizowany budynek jest wynikiem ścisłej współpracy projektantów, architektów, inżynierów i wykonawców. Archicad ciągle udoskonala współpracę międzybranżową.

Obecnie Archicad 27 obsługuje ponad 40 formatów eksportu i importu, w tym klasyczne, takie jak DWG, PDF i XLS, a także współczesne formaty OPEN BIM — IFC i BCF. Te ostatnie są uniwersalne, niezależne od producentów oprogramowania i są już standardem branżowym.

Graphisoft 2023 – Przegląd funkcjonalności

Archicad 27

Sprawdź dostępne do pobrania wersje Archicad, w tym edukacyjne i demonstracyjne

Możliwości zakupu

Od kwietnia 2023 roku Graphisoft wprowadził nowe formuły zakupu Archicada. Poza licencją wieczystą można także w bardzo elastyczny sposób kupować narzędzia w formule subskrypcji.

Wraz z zakupem licencji wieczystej stają się Państwo członkiem Archiclubu, w ramach którego, w pakiecie otrzymują Państwo bezpłatną aktualizację Archicada, szkolenie wdrożeniowe, pakiet szkoleń, nieograniczone wsparcie techniczne oraz platformę e-learningową i wiele innych korzyści. Aby uzyskać optymalną wycenę zakupu licencji wieczystej zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży lub naszymi Partnerami handlowymi.
Archicad to potężne narzędzie do projektowania, wizualizowania, dokumentowania i dostarczania projektów każdej wielkości dzięki potężnemu zestawowi wbudowanych narzędzi i łatwemu w użyciu interfejsowi. Wszystkie te elementy sprawiają, że jest to najbardziej wydajne i intuicyjne oprogramowanie BIM na rynku. W subskrypcji można kupić Archicada na miesiąc lub na rok.
Jest to pakiet dwóch narzędzi: Archicad i BIMcloud SaaS.

Dzięki Archicad Collaborate można rozpocząć swoje projekty bezpośrednio na BIMcloud SaaS. Potężne narzędzia Archicada umożliwiają prowadzenie procesu projektowego wspólnie ze swoim zespołem (bez względu na to, gdzie się znajduje) natomiast dzięki BIMcloud SaaS można go udostępnić swoim klientom i kontrahentom w dowolnym miejscu na świecie! W subskrypcji można kupić Archicada Collaborate na miesiąc lub na rok.

Architektura modułowa w Archicadzie 27

Przykład współpracy – tutaj Archicad to narzędzie wykorzystywane do: projektowania, modelowania, wizualizacji, współpracy z halą produkcyjną, komunikowania się z Klientem.

Archicad u generalnego wykonawcy

Oto przykład jak w Mostostalu Warszawa, Zespół Transformacji Cyfrowej wdraża rozwiązania cyfrowe wspierając działy ofertowe i budowy w wykorzystaniu technologii BIM.

Nowoczesna platforma współpracy wielobranżowej

Archicad, w ramach jednego systemu umożliwia nie tylko pracę nad projektem architektury, ale również tworzenie modelu analitycznego konstrukcji i modelowania instalacji. Narzędzia te pozwalają na komfortową współpracę między branżami oraz poszerza zakres wykorzystania cyfrowych modeli w projektowaniu.

Wspieramy już ponad 200 pracowni projektowych i architektonicznych! Dołącz do nas!

Wsparcie techniczne Archicad

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną Archicad BIM w północno-wschodniej Polsce, gdzie sukcesywnie powiększamy grono stałych i zadowolonych klientów.

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń – nie trać czasu i skorzystaj z pomocy specjalistów!

W czym możemy ci pomóc?
  • Sprzedaż, instalacja oraz aktywacja oprogramowania Archicad
  • Spersonalizowane i tematyczne szkolenia z obsługi Archicad
  • Telefoniczne konsultacje bieżących problemów z Archicad
  • Instalacje serwerowe BIMcloud – stacjonarne i zdalne
  • Dobór optymalnego sprzętu komputerowego do pracy
  • Zdalne i stacjonarne wsparcie techniczne Archicad
Poznaj naszą ofertę szkoleniową

Dołącz do ARCHICLUBu i korzystaj ze wszystkich
przywilejów

Specjalne zniżki

na zakup programów z naszej oferty

Wsparcie techniczne

telefoniczne i mailowe

Zniżki na szkolenia

z oferty firmy BIMBase

5 GB przestrzeni dyskowej

Dostępne na stronie BIMx Transfer Site

Archicad 27 – projektowanie

Z łatwością twórz Wersje projektu i poświęć mniej czasu na zarządzanie projektami – Archicad 27 pomaga zespołowi w organizacji i optymalizacji plików, nawet gdy wielkość i złożoność projektów stale rośnie.

Zintegrowane wersje projektu

Szybko znajduj najlepszą, alternatywną wersję projektu dzięki nowej funkcji w Archicadzie 27 – Wersje projektu. Szybko i wydajnie analizuj i udostępniaj alternatywne rozwiązania projektowe dzięki zoptymalizowanemu procesowi pracy dedykowanemu zmieniającym się wariantom projektowym – niezależnie od wielkości i skali projektu.

Szybkie modelowanie dzięki wskaźnikom odległości

Szybsze i wygodniejsze ustawianie elementów modelu na rzutach. Wskaźniki odległości to długo wyczekiwana i innowacyjna funkcja – aktywnie ustalaj położenie elementów budynku dzięki intuicyjnemu wykorzystaniu numerycznego i graficznego wprowadzania wymiarów.

Nowoczesny edytor GDL

Niezależnie od tego, czy tworzysz własne parametryczne obiekty, czy też rozwijasz komercyjne biblioteki obiektów, pokochasz nowy edytor GDL! Lepsza nawigacja dzięki podświetleniu składni, skrótom poleceń edycji i wreszcie – co nie mniej ważne – tryb ciemny, który redukuje zmęczenie oczu.

Organizacja Zastąpień grafiki

Uwolnij pełny potencjał funkcji Zastąpienia grafiki – szybciej i łatwiej zarządzaj regułami i kombinacjami dzięki lepszej organizacji w folderach i nowej funkcji Wyszukiwania.

Inteligentne Podręczne współrzędne

Podstawowe funkcje matematyczne są zawsze na wyciągnięcie ręki dzięki nowemu i inteligentnemu kalkulatorowi w Podręcznych współrzędnych. Rozwijaj pomysły projektowe szybciej i bez potrzeby korzystania z zewnętrznego kalkulatora – funkcje mnożenia, dzielenia, dodawania i odejmowania są dostępne bezpośrednio w palecie.

Ulepszone zarządzanie projektami i wyszukiwanie

Korzystaj z rozszerzonych możliwości zarządzania dla większej liczby typów atrybutów. Organizacja atrybutów w folderach pozwala dbać o porządek w ich zestawach.

Znajdź to, czego potrzebujesz w kilka sekund! Rozszerzone możliwości wyszukiwania przyspieszają pracę z długimi listami, w tym widokami, kombinacjami i regułami Zastąpień grafiki, bibliotekami tekstur, arkuszami i rysunkami.

Archicad 27 – współpraca

Współpracuj z zespołami projektowymi przy użyciu OPEN BIM. Korzystaj z elastycznych, intuicyjnych i wiodących w branży procesów do komunikacji z inżynierami konstrukcji i instalacji.

Efektywne zarządzanie zmianami

Bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami w projekcie dzięki narzędziu Porównanie modeli, które zostało opracowane dla wielobranżowych zespołów projektowych z szerokimi wymaganiami w zakresie zarządzania zmianami. Nowe okno dialogowe wyświetla obszerną i szczegółową listę zmian.

Certyfikacja w zakresie norm branżowych

Ciesz się nowym poziomem współpracy OPEN BIM z IFC4! Archicad 27 otrzymał certyfikat importu i eksportu plików IFC4 wydany przez międzynarodową organizację buildingSMART. Zapewnia to spójność i wydajność wymiany danych między branżami i innymi programami.

Wymiana modeli IFC z Archicad do Revit 2024

Usprawnij współpracę opartą na modelu IFC z użytkownikami Revit 2024. Narzędzie IFC Model Exchange w Archicad 27 optymalizuje model do wymiany z użytkownikami Revit 2024.

Eksport modelu analitycznego za pomocą jednego kliknięcia

Wymiana strukturalnych modeli analitycznych nie może być prostsza! Użyj otwartego formatu Structural Analytical File (SAF), aby wyeksportować model analityczny projektu architektonicznego w Archicad 27 i wysłać go bezpośrednio do rozwiązań do analizy konstrukcji (takich jak SCIA lub RISA). Wystarczy jedno kliknięcie.

Przebudowany MEP Modeler

Usprawnij projektowanie instalacji w budynku dzięki całkowicie przebudowanemu narzędziu MEP Modeler. Nowa technologia modelowania i zaktualizowany interfejs użytkownika pozwoli na intuicyjną pracę.

Usprawnione procesy pracy nad modelem konstrukcyjnym

Usprawnij proces współpracy z inżynierami konstrukcji. Nowa funkcja ręcznego dostosowywania pomaga uzyskać ciągłość analitycznego modelu konstrukcji w złożonych projektach, co zmniejsza niespójności i przyspiesza współpracę projektową.

Archicad 27 – wykorzystanie BIMx

Szybko i łatwo dostarczaj efektowne prezentacje dzięki profesjonalnym rozwiązaniom out-of-the-box i usprawnionym połączeniom z innymi profesjonalnymi rozwiązaniami do wizualizacji architektonicznej – masz wolność wyboru.

Tworzenie uwag w BIMx

Twórz uwagi projektowe za pomocą BIMx w dowolnym miejscu i czasie. Praca w takim trybie łączy wszystkich zainteresowanych – niezależnie od ich fizycznej lokalizacji. Koniec z e-mailami lub arkuszami kalkulacyjnymi do śledzenia zmian – użyj BIMx do tworzenia i wysyłania uwag BCF oraz szybkiej obsługi próśb o zmianę projektu i usuwanie niespójności.

Interaktywne etykiety w BIMx 2D

Uzyskaj dostęp do dokładnych specyfikacji elementów projektu budynku z każdego miejsca – bez przełączania się między arkuszami i widokami 3D – łatwy dostęp do informacji o elementach 3D z arkuszy 2D. Etykiety połączone ułatwiają dostęp do najbardziej potrzebnych informacji.

Dokładne ustawienie położenia słońca w BIMx

Zaangażuj swoich klientów w podejmowanie ważnych decyzji projektowych. Dzięki dokładnemu ustawieniu położenia słońca w BIMx można w pełni wykorzystać naturalne światło i zoptymalizować projekt pod kątem otoczenia.

Archicad 27 – wizualizacja

Szybko i łatwo dostarczaj efektowne prezentacje dzięki profesjonalnym, gotowym rozwiązaniom i usprawnionym połączeniom z innymi profesjonalnymi narzędziami do tworzenia wizualizacji architektonicznych – masz dowolność wyboru.

Wsparcie natywne dla formatu FBX

Archicad obsługuje teraz import i eksport plików w standardowym formacie branżowym FBX. Z łatwością twórz animacje i renderuj modele w oprogramowaniu innych firm – w tym w aplikacjach rozszerzonej rzeczywistości (AR) i wirtualnej rzeczywistości (VR).

Bezpośrednie połączenie z programami do renderowania

Wybierz preferowane rozwiązanie do wizualizacji i zaimponuj swoim klientom efektownymi obrazami i filmami. Archicad zapewnia wszechstronne i elastyczne zestawy narzędzi do tworzenia profesjonalnych wizualizacji architektonicznych dzięki swobodzie wyboru innych profesjonalnych rozwiązań do tworzenia wizualizacji, takich jak Twinmotion, D5 Render, NVIDIA Omniverse, Lumion, Enscape i wiele innych.

Dokładne ustawienie położenia słońca w BIMx

Zaangażuj swoich klientów w podejmowanie ważnych decyzji projektowych. Dzięki dokładnemu ustawieniu położenia słońca w BIMx można w pełni wykorzystać naturalne światło i zoptymalizować projekt pod kątem środowiska.

Archicad 27 + Twinmotion

Archicad i Twinmotion to potężne narzędzia, które rewolucjonizują procesy projektowe w branży architektonicznej i inżynieryjnej. Archicad zapewnia kompleksowe podejście do modelowania informacji o budynkach (BIM), umożliwiając tworzenie precyzyjnych i kompleksowych projektów. Z kolei Twinmotion dostarcza dynamicznych narzędzi do wizualizacji, pozwalając na szybkie tworzenie realistycznych wizualizacji 3D i animacji z projektów stworzonych w Archicadzie. Ta synergia pozwala na efektywną realizację projektów, oferując pełny zakres możliwości, od precyzyjnego projektowania po imponujące wizualizacje, co czyni pracę z nimi niezwykle wszechstronną i satysfakcjonującą.

Bezproblemowa integracja

Dzięki bezpośredniej synchronizacji jednym kliknięciem z ulubionym programem do projektowania (Archicad, BricsCAD, Revit, Rhino, RIKCAD, SketchUp Pro, SOLIDWORKS i Vectorworks) – a także wsparciu dla wielu innych pakietów – wprowadzenie danych do Twinmotion i ich dalsza aktualizacja jest dziecinnie prosta.

Środowisko pracy w czasie rzeczywistym

Dzięki Twinmotion wprowadzane w projekcie zmiany są aktualizowane w czasie rzeczywistym – bez czekania na rendering. Możliwe jest nawet przejście do trybu VR, aby doświadczyć swojego projektu w ludzkiej skali. Twinmotion, dostępny zarówno dla systemów Windows jak i macOS.

Wysokiej jakości zasoby i Smart Assets

Twinmotion dostarcza ponad 10 000 wysokiej jakości obiektów, które można po prostu przeciągnąć i upuścić do tworzonej sceny. Udoskonalone są one narzędziem Smart Assets, dzięki któremu nadaje się im realistycznych cech, które włączają się automatycznie – dzięki temu drzewa rosną, drzwi się otwierają, a ludzie poruszają – tak jak w prawdziwym życiu.

Archicad 27 + Wayman

Nie ma na rynku innego programu, który tak dobrze jak Wayman rozumie potrzeby sektora projektowo-inżynieryjnego. W przeciwieństwie do innych systemów ERP, Wayman już dziś jest w pełni gotowy do pracy w biurach projektowych zatrudniających do 10 inżynierów, jak również w międzynarodowych korporacjach. Od 2011 roku System WAYMAN pozwala na tworzenie transparentnego obrazu całej firmy projektowej oraz jej projektów.