System zarządzania
dla firm projektowych

Wayman

Wayman pomaga skutecznie i efektywnie zarządzać wszystkimi projektami w Twojej firmie.

Dołącz do liderów, którzy wybrali już system Wayman

Nie ma na rynku innego programu, który tak dobrze jak Wayman rozumie potrzeby sektora projektowo-inżynieryjnego.

W przeciwieństwie do innych systemów ERP, Wayman już dziś jest w pełni gotowy do pracy w biurach projektowych zatrudniających do 10 inżynierów, jak również w międzynarodowych korporacjach.

Od 2011 roku System WAYMAN pozwala na tworzenie transparentnego obrazu całej firmy projektowej oraz jej projektów.

Dzięki temu nasi klienci mogą być liderami w swojej branży, optymalizując i zarządzając pracą biura projektowego na co dzień.

System WAYMAN

Zarządzaj mądrze biurem projektowym i projektami

System Wayman został stworzony w odpowiedzi na potrzeby wielobranżowych firm projektowych, ma to odzwierciedlenie w dedykowanych funkcjonalnościach jak i architekturze systemu. Wayman usprawnia koordynację projektu międzybranżowego, polepsza komunikację członków zespołu projektowego a także pozwala utrzymać projekt w równowadze dzięki wbudowanym mechanizmom kontroli kluczowych procesów, które umożliwiają wykrycie zaburzenia zanim ono faktycznie wystąpi. Wayman w czasie rzeczywistym porównuje plan projektu z jego realizacją i informuje o wszelkich zaburzeniach, dzięki czemu jest w stanie natychmiast wychwycić wszelkie opóźnienia czy przekroczenia budżetu i poinformować o tym zespół zarządzający projektem.

WSZYSTKO W JEDNYM

Specyfika funkcjonalności systemu oraz każdy jego element zaprojektowane są z myślą o realnych potrzebach firmy projektowej. Wiemy jak działa biuro projektowe, jakie są poszczególne etapy pracy, przed jakimi wyzwaniami i zagrożeniami staje na co dzień każdy z działów Twojej organizacji. Zintegrowaliśmy wszystkie procesy, dostarczając Ci narzędzia, które w optymalny sposób mogą je teraz obsługiwać.

NATYCHMIASTOWE WDROŻENIE

Nie musisz długo czekać, by poczuć jakościową zmianę w funkcjonowaniu Twojej firmy. Wayman jest gotowy do wdrożenia w jeden dzień. Każda linijka kodu tego systemu tworzona jest z myślą o branży projektowej. Twój zespół od razu zrozumie wszystkie zasady jego działania. Od pierwszych chwil doświadczy także wygodę i oszczędność czasu, jaką daje Wayman.

EFEKTYWNA PRZYSZŁOŚĆ

Z pośród wielu funkcjonalności Wayman oferuje m.in. system raportowania dostosowany specjalnie do specyfiki pracy biura projektowego. Pozwala tworzyć zestawienia porównawcze planu oraz etapu jego realizacji. Dzięki temu znasz nie tylko bieżącą sytuację w firmie, ale również możesz przewidzieć przyszłość. Wayman wskaże Ci zagrożone projekty i zawczasu pozwoli podjąć zapobiegawcze działania.

Masz pytania o system erp dla firmy projektowej?

Porozmawiajmy z nami o szczegółach! Przedstawimy ci jego możliwości, oraz zlalety stosowania Wayman system w Twojej pracowni.

Funkcjonalności systemu Wayman

Wayman pomaga skutecznie i efektywnie zarządzać wszystkimi projektami w Twojej firmie.
System nie tylko usprawnia komunikację pomiędzy członkami Twojego zespołu, ale również uwzględnia
wszelkie zmiany, nadzoruje zasoby i dokładnie oszacowuje harmonogram realizacji każdego projektu.

Kluczowe funkcje
 • Zarządzanie portfelem projektów
 • Standardy
 • Zarządzanie zasobami
 • Jakość
 • Podwykonawcy
(PDM) zarządzanie dokumentacja techniczną

 • moduł PDM do zarządzania danymi, który usprawnia współpracę zespołów projektowych
Zarządzanie finansami
 • Budżetowanie i oferty
 • Dokumenty finansowe
 • Raportowanie i planowanie
 • Koszty i płatności
 • Sprzedaż i wyceny
Administracja biurem projektowym

 • Integracja z programami księgowymi
 • Import/export danych
 • Szkolenia
 • Urlopy i zwolnienia lekarskie