Gdynia – Wały Jagiellońskie – skanowanie laserowe klatki schodowej

Wały Jagiellońskie w Gdyni to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w tym mieście. To miejsce pełne historii będące jednocześnie jednym z najbardziej nowoczesnych obszarów w Gdyni. Aby możliwe były kolejne zmiany modernizacyjne konieczne było wykonanie skanowania laserowego z użyciem profesjonalnych narzędzi architektonicznych.

Skanowanie laserowe to zaawansowana metoda zbierania danych trójwymiarowych, która pozwala na dokładne odwzorowanie struktury oraz detali tego miejsca. W przypadku miejsca jakim są Wały Jagiellońskie była to okazja na uwiecznienia w sposób bardzo dokładny zabytkowych elementów.

Dzięki skanowaniu nie tylko zdobędziemy precyzyjne dane, ale również wspomożemy prace konserwatorskie i ochronę zabytków. Każdy element klatki schodowej staje się dzięki skanowaniu cyfrowym śladem historii.

Inwentaryzacja architektoniczna stanowi jedno z narzędzi, które kształtują przyszłość cyfrową. Dzięki temu procesowi architekci są w stanie rejestrować i dokumentować wnętrza i obiekty, a następnie ich modernizacji.

inwentaryzacja architektoniczna
inwentaryzacja architektoniczna