Ruszyła V edycja konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM 2021 (DZA 2021)

Trwa nabór prac dyplomowych do piątej edycji Konkursu DZA 2021. Jego celem jest wyłonienie najlepszej magisterskiej i inżynierskiej pracy dyplomowej z zakresu architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu, wykonanej przy pomocy programu Archicad. Konkurs ma na celu promocję młodych, zdolnych architektów wykorzystujących możliwości oprogramowania BIM, a także zachęcenie studentów do korzystania z najnowszych zdobyczy technologii informatycznych.

O konkursie:

Konkurs „DYPLOM Z ARCHICADEM” organizowany jest co roku przez firmę WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora oprogramowania Archicad, firmy GRAPHISOFT.

W IV edycji DZA 2020 do konkursu zgłoszonych zostało prawie 300 prac.

Ogólne zasady:

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe z zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i architektury krajobrazu obronione w okresie pomiędzy 01 stycznia 2021 r. a 28 lutego 2022 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28.02.2022 roku.

Do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 70 000 złotych. Praca magisterska lub inżynierska (licencjacka) musi być wykonana w programie Archicad.

Pomoc i wsparcie techniczne w pracy z Archicadem zapewnia pracownia projektowa Stan Design – 3D SCAN / BIM / Archicad – zapraszamy do kontaktu:

archicad@stan-design.pl

tel. +48 513 647 275

Regulamin i szczegóły konkursu: https://wsc.pl/…/oglaszamy-5-edycje-konkursu-dyplom-z…/

Archicad

Oprogramowanie Archicad w wersji edukacyjnej można pobrać za darmo rejestrując się na stronach:

https://myarchicad.com

Uwaga! Program Archicad w wersji edukacyjnej nie ma funkcjonalnych ograniczeń w stosunku do normalnej wersji programu, zabronione jest jednak wykorzystywanie tej wersji do celów komercyjnych. Prosimy zapoznać się uważnie z warunkami licencji tego programu przed jej zainstalowaniem.